Reference

Martin Fuksa
Český reprezentant v rychlostní kanoistice
Posledních pár let jsem se hodně namotal na výběrovou kávu. Teď si jí konečně můžu vychutnat i na místech kde budu daleko od lidí nebo na soustředěních a závodech po celém světě.
Ondřej Duffek
Fotograf, influencer
Mám rád dobré kafe a ne vždycky mám čas tlačit Aeropress. Sofee si můžu vzít všude s sebou. Neznám nic lepšího pro mixnutí s tonicem (kromě ginu ;). Znám kluky, co za tím stojí, a vím, že to dělají pořádně a s velkou dávkou srdce.
Bohdan Biodan
DJ, resident ROXY
Ve dne, ale pro mě hlavně v noci mám vždy po ruce perfektní kafe. V klubech, kde vystupuji, nebývá vždy kvalitní káva v nabídce. Chutná skvěle a kope víc než energeťáky. Navíc si ji můžu lehce namixovat dle chuti.
Víťa Cirok
head barman L`fleur baru, vítěz Diageo World Class soutěže, porotce, přednášející
Největší výhodu Sofee vidím v tom, že za ní stojí skuteční odborníci na kávu. Její stabilní výrazná chuť a aromatika dobře fungují v kombinaci s destiláty. Velmi snadno se s ní pracuje, mně jako barmanovi odpadá náročná příprava kávy do drinku. Navíc mám jistotu, že když si ji objednám, pokaždé mi přijde stejný kávový produkt, což mi zaručí konzistenci chuti drinku v naší nabídce. Sofee se vyplatí i finančně, poněvadž do koktejlu stačí opravdu jen malé množství a i tak se projeví výrazná kávová chuť a aroma. Doporučit ji mohu třeba na Espresso Martini nebo jakoukoliv jinou kávovou klasiku.
Michal Bohumel
Fitness trenér
Sofee je pre mňa jedinečná veľmi kvalitná káva, ktorú si dám hlavne pred tréningom alebo závodmi. Medzi najväčší prínos pre športovcov vidím ten, že môžeš mať svoju obľúbenú kávu vždy so sebou, je jedno či si na súťaži v inom meste alebo krajine. Často sa mi stáva, že na súťažiach je núdza po kvalitnej káve. Kombinácia benefitov kofeínu, vyváženej chute a kvality z toho robí nápoj, ktorý nemá konkurenciu. Jeho univerzálnosť pre rôzne typy prípravy mi necháva priestor pripraviť si kávu presne ako mám v tej chvíli chuť - niekedy studenú, niekedy horúcu. Pre mňa patrí káva do denného rituálu a Sofee mi tento rituál umožňuje mať aj keď som na cestách. Sofee je pre mňa spojením vysokej kvality, čistoty, jedinečnej chute a originality. S týmito vlastnosťami sa veľmi stotožňujem.
Radim Stezka
Queens team member, Head of Marketing
V první řadě mi jednoduše chutná. A v tý druhý jsem hlavně za poslední dobu přešel při pití kávy už jenom na espresso, nebo batch, takže pro mě Sofee představuje především skvělou možnost, jak si udělat výbornou filtrovanou kávu během deseti minut v jakýchkoliv podmínkách, které vyžadují pouze dostupnost horké vody. Doporučil bych ji lidem, kteří mají podobně nastavený pracovní režim, jako já. Tzn. hodně na cestách, hodně ve vlaku, bez možnosti dát si dobrý kafe kdykoliv a kdekoliv. Navíc to malý balení si prostě říká o to brát si ho na cesty.
Kristýna Políček
influencerka, tatterka, bloggerka
Jsem holka a mám ráda hezký věci, takže mě samozřejmě na první pohled uchvátil obal. Když jsem zjistla, že tahle malá lahvička obsahuje kafe, ještě navíc hrozně dobrý, plný chuti, který není zbytečně hořký, byla jsem jednoznačně lapená. Nepiju totiž kafe s klasickým mlíkem kvůli etickým důvodům a to sojový mi v kafi nechutná, takže tohle je pro mě ideální produkt!
Daniel Klíma
Queens team member, Head of Digital
Díky Sofee se naše zasedačka proměnila v kavárnu a naše meetingy v kávové seance. Použití Sofee je rychlé, jednoduché a návykové. Doporučil bych ji každému, kdo potřebuje pořádně nakopnout kofeinem a neusnout u počítače.
Alexandra St. Monhart
návrhářka a designérka Alexmonhart
Sofee je parťák, co vezmeš s sebou na cesty a zároveň nezkazí žádnou párty (na její drinky nedám dopustit!).
Kateřina Brůhová
kreativní designérka
Sofee je pro mě především skvělá parťačka na cesty. Dokáže nakopnout i po dlouhém letu. :-)
Ester Geislerová
Herečka a vizuální umělkyně
Sofee má skvělou chuť, je praktická a dá se pít i za studena. Líbí se mi taky její design a srdce a oddanost lidí, kteří ji dělají.
Barbora Karpíšková
Sofee mi jednoduše zlepšila život a hlavně usnadnila rána a cestování! A taky naše víkendy na chatičce. Přestali jsme se trmácet přes půl prahy na sobotní kafe před výjezdem do lesů, a moje odpolední zívání se také obejde bez odvažování zrn a hledání mlýnku, který si oblívil náš Cipísek. Nejčastěji piju sofee studenou u nás na terase a nebo na naší chatičce u řeky, a vždycky si libuji jak geniální nápad kluci měli! Díky za ni!
Ondřej Štökl
šéfbarista Ambiente
Kamaráde, jsi úplně hotovej? Ty potřebuješ refreshnout! Tady máš shot, to tě postaví na nohy! Sofee piju, když potřebuji kvalitní kafe hodně rychle a nechci s sebou brát celé kávové příslušenství. Třeba když jsem na cestách, na horách nebo když jedu s rodinou na dovolenou. Sofee mě zaručeně nakopne po náročném dni, když vím, že mě čeká ještě nějaká práce.
Martin Skutr Kukučka
Shot, který si můžete vychutnávat opravdu dlouho.