the gang

Mě už tak nějak znáš. A tvořím kolem sebe komunitu postavenou na velmi cenných komoditách - kafe a přátelství. Protože nikdy to nebylo o ničem jiným, než o setkávání. U kávy a v kavárnách. Dnes tomu není jinak. I když je doba rychlejší, snažíme se zachovat rituál setkávání i v čase, který je cennějším než jeden shot kvalitní kávy.

sessions

Každej měsíc ti pošlu pozvánku na naši gang session. Neni to lecjakej veřejnej event, ale spíš zajímavá možnost potkat se u kafe nebo při brunchi s někým hodně zajímavým.

Členem gangu jsou zajímavé postavy businessu, life stylu i undergroundu a jednou za čas se sejdeme nad společným sdílení know-how, historek i vtipů.

ruská ruleta

I když v tomhle případě nepůjde úplně o život. Jednou za měsíc vytáhnu z kouzelnýho klobouku pár členů gangu, kterým doručím sofee ritual set, kterou má na svědomí machitas Michal Froňek ze studia Olgoj Chorchoj.

kultura

Na letný a vlastně tak v celý kultuře mám spoustu kamarádů. Někdy mám na stole tolik volňásků na různý festivaly filmů, drinků a jinejch událostí, že je mi až líto nebejt na každý z nich. Proto se s nima ráda podělím.

Galerie, kultura, zábava. Potrpim si na kvalitní kinematografii. Často mě potkáš v Bio Oku na Letný, Světozoru nebo v Aeru na Žižkově. Kulťáky jsou prostě moje a občas ti pinknu nějakej ten tiket.

welcome drink

Kdekoli mě potkáš, máš u mě welcome drink i volný lehátko.

kurzy

Každý 3 měsíce beru vybraný milovníky kafe do uM na baristickej kurz. O účast na kurzu si to vždycky rozdáme v kartách, kuličkách nebo dalších pouličních dovednostech.